Informacja o ubezpieczeniach

Dbasz o siebie? Zadbaj o swoje ubezpieczenie!

W ramach akcji "Twój doradca w świecie finansów" Region Jeleniogórski NSZZ "Solidarność" wraz z Multiagencją Open Brokers S.A. zapraszają wszystkich Członków Związku na bezpłatne spotkania z doradcami i porady ubezpieczeniowe. Dzięki rozmowie z Doradcą ds. Ubezpieczeń, każdy z nas będzie mógł sprawdzić, czy jest bezpieczny na co dzień i przy wsparciu profesjonalisty wybierze ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb. Na wszystkich członków związku czekają specjalne zniżki na ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie samochodu!

Jak spotkać się z Doradcą?

Doradca będzie do Waszej dyspozycji na specjalnych dyżurach w siedzibie Zarządu Regionu w Jeleniej Górze lub w placówkach Open Finance. Daty i szczegóły dyżurów przekazywać będzie na bieżąco biuro Zarządu Regionu Jeleniogórskiego NSZZ "Solidarność"

Dlaczego warto porozmawiać o ubezpieczeniu z Doradcą?

 • Dowiesz się jakiego ubezpieczenia potrzebujesz, by zabezpieczyć siebie i rodzinę.
 • Pomożemy Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie mieszkania, samochodu i na życie.
 • Sprawdzimy, czy Twoja aktualna polisa zapewnia Ci dobrą ochronę.
 • Porównamy oferty kilkunastu Ubezpieczycieli, żeby dobrać polisę do Twoich potrzeb (m.in. PZU, WARTA, ERGO Hestia, Link4, Proama, Benefia, AXA, UNIQA).
 • Wyjaśnimy Twoją polisę - kiedy Cię chroni i jak z niej korzystać.
 • Będziemy zawsze dostępni - by pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Kilka słów o Open Brokers

Open Brokers to Multiagencja Ubezpieczeniowa - tu znajdziesz każde ubezpieczenie majątku, zdrowia i życia. Z oferty kilkunastu Ubezpieczycieli wybieramy najlepszą ochronę z polisy. Doradzamy naszym Klientom i dobieramy polisę do potrzeb, bo dobre ubezpieczenie musi pasować do naszego stylu życia. W Open Brokers ubezpieczenia stają się proste. U nas zawsze znajdziesz ważne informacje i fachowa poradę. Upewnisz się, jak optymalnie wybrać polisę, jak wygodnie z niej korzystać i jak najlepiej likwidować szkodę. Po prostu.

Jeśli już dziś chcesz porozmawiać o swoim ubezpieczeniu, masz taką możliwość. Zapraszamy:

Open Brokers S.A.
Doradca ds. Ubezpieczeń
Anna Gąsiorkiewicz
e-mail: anna.gasiorkiewicz@openbrokers.pl
tel. 514 939 760

http://www.openbrokers.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Współpraca i wsparcie

 • Sprawdź »

  Szczegóły oferty dostępne w oddziałach Open Finance S.A. Informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowana Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych w oddziale Open Finance S.A. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy, biorąc pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań.

  W nawiązaniu do regulacji art. 7 ust. 4-5 Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 1528 z późn. zm.) Open Finance S.A. informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem, na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1988 z późn. zm.) przy udzielaniu kredytów gotówkowych, ze wskazanymi poniżej podmiotami: Alior Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Pocztowy S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., oraz umowy marketingowej z Bank Pekao S.A. i Plus Bank S.A. Stan na dzień 19.09.07.2017 r.

  Open Finance S.A., jako pośrednik kredytu hipotecznego informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1988 z późn. zm.), z poniżej wskazanymi Kredytodawcami: Alior Bank S.A., BOŚ S.A., BZ WBK S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Euro Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Bank Millennium S.A., PKO BP S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., , Bank Pocztowy S.A, Raiffeisen Bank Polska S.A, Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oraz umowy marketingowej z Bank Pekao S.A. Według stanu na dzień 19.09.2017 r.

  Open Finance S.A. informuje, że jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego w rozumieniu art. 4 pkt 16 ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz. U. 2017 r., poz. 819 z późn. zm. ? dalej, jako UoKH). Jednocześnie Open Finance S.A. informuje, że nie świadczy usług doradczych w rozumieniu art. 4 pkt 26 UoKH.

  Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000196186, NIP 5213280836, REGON 015672908, której kapitał zakładowy wynosi 743 566,63 zł, tel. 22 427 47 00, fax 22 276 20 75, e-mail: kontakt@open.pl.

Kontakt

Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność

ul. 1-go Maja 25
58-500 Jelenia Góra

tel./fax 75 64 15 912
e-mail: soljg@solidarnosc.org.pl

czynne:
od poniedziałku do piątku
od godziny 8:00 do 16:00