logo maleKoleżanki, Koledzy Zapraszamy do udziału w warsztatach księgowych , których celem jest prawidłowe rozliczenie i złożenie dokumentacji za rok 2016 w Urzędzie Skarbowym. Warsztaty organizujemy 09 marca 2017r. godz 10:00 roku w siedzibie Zarządu Regionu w Jeleniej Górze. Zgłoszenie uczestników warsztatów do Zarządu Regionu e-mailem, faxem, na piśmie – do dnia 03 marca 2017 roku.

Pozdrawiam Franciszek Kopeć

logo solidarnoscKoleżanki Koledzy z dniem 01 stycznia 2017 roku weszły w życie następujące zmiany Kodeksu Pracy

- odpowiedzialność materialna pracownika wynika tylko z podpisanej umowy,

- wydłużenie okresów odwołania się od bezprawnego rozwiązania stosunku pracy przedłużono do 21 dni,

- pracownik może zwrócić się z roszczeniem o świadectwo pracy i pracodawca musi je wydać w ciągu 7 dni,

- pracodawcy zatrudniający powyżej 50 osób mają obowiązek tworzenia regulaminu pracy,

- w sytuacji zatrudniania od 20 do 50 osób, pracodawca też będzie musiał tworzyć regulamin, jeśli będą o to wnioskować działające w zakładzie związki zawodowe. W przypadku tworzenie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych też będzie obowiązywać powyższa zasada.

zolnierze wykleciSzanowni Państwo Koleżanki Koledzy Dnia 01 marca 2017 roku obchodzić będziemy święto Żołnierzy Niezłomnych. W tym dniu w Jeleniej Górze Zarząd Regionu Jeleniogórskiego współorganizuje uroczystości poświęcone tej rocznicy. Bardzo serdecznie zapraszamy Was, Wasze rodziny i znajomych, oczywiście Poczty Sztandarowe, do udziału w uroczystej Mszy Świętej, która odprawiona będzie 01 marca 2017 roku (środa), o godzinie 18:00.w Jeleniej Górze, w Bazylice Mniejszej pod wezwaniem Świętych Erazma i Pankracego. Po Mszy złożymy kwiaty i zapalimy znicze pod tablicą wmurowaną przy Bazylice, poświęconą Żołnierzom Niezłomnym.

Proszę o zgłaszanie do Zarządu Regionu swojego udziału w tej uroczystości.

Z poważaniem

Franciszek Kopeć

zyczenia2016Koleżanki Koledzy przesyłam życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, od członków Zarządu Regionu Jeleniogórskiego z nadzieją na spełnienie się wszystkich Waszych oczekiwań zawodowych i rodzinnych. Szczęść Boże Franciszek Kopeć