Twój doradca Open Finance

ofbane

openfinDbasz o siebie? Zadbaj o swoje ubezpieczenie!

W ramach akcji „Twój doradca w świecie finansów” Region Jeleniogórski NSZZ „Solidarność” wraz z Multiagencją Open Brokers S.A. zapraszają wszystkich Członków Związku na bezpłatne spotkania z doradcami i porady ubezpieczeniowe. Dzięki rozmowie z Doradcą ds. Ubezpieczeń, każdy z nas będzie mógł sprawdzić, czy jest bezpieczny na co dzień i przy wsparciu profesjonalisty wybierze ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb. Na wszystkich członków związku czekają specjalne zniżki na ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie samochodu!

kredytopenSzanowni Państwo

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, czas świątecznych przygotowań, poszukiwania prezentów i planowania niespodzianek. Dla wszystkich Uczestników akcji "Twój Doradca w Świecie Finansów" wyczekujących pierwszej gwiazdki, Open Finance oferuje pomoc w dopasowaniu korzystnego kredytu gotówkowego, aby wszystkie świąteczne plany mogły być zrealizowane. W jednym miejscu, doradca Open Finance bezpłatnie porówna oferty wielu banków oraz pomoże wybrać tę, która będzie korzystna w Państwa sytuacji.

W Open Finance znajdą Państwo kredyty gotówkowe:

  • z oprocentowaniem już od 4,99
  • z niską ratą
  • również na konsolidację obecnych zobowiązań

Twój doradca w świecie finansów!

zyskaj wiecejPragniemy poinformować, iż na potrzeby współpracy z NSZZ Solidarność powstał nowy profil na facebooku, który można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/zyskajwiecej/

openfinNa polskich drogach jeździ ok. 250 tys. pojazdów bez ubezpieczenia OC. Wypadek, którego sprawcą jest kierowca bez aktualnej polisy OC, może spotkać każdego z nas. Na szczęście w takiej sytuacji chroni nas UFG - Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. UFG zajmuje się wypłatą odszkodowań dla osób poszkodowanych przez kierowców pojazdów bez ubezpieczenia OC. Dzięki UFG mamy gwarancję, że wszystkie szkody, jakie nas spotkały z winy sprawcy, zostaną pokryte odszkodowaniem. UFG chroni więc nasze zdrowie, życie i majątek - chroni także naszych pasażerów.