Wykonanie Paweł Wysocki WebWave CMS

29 lutego 2024

Firma Holiday Park & Resort udostępnia możliwość zakupu voucherów pobytowych 6 dniowych (5 nocy) z rabatem aż do 68% do zrealizowania:

  1. w 6-ciu ośrodkach nadmorskich: Rowy, Pobierowo, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze, Grzybowo
  2. w ośrodku górskim w Cieplicach Zdroju (pod Karpaczem).

Na zrealizowanie pobytu z vouchera jest 5 lat (vouchery brązowe i srebrne) lub 3 lata (vouchery złote).

 

Każdy domek i apartament wyposażone są w wyposażone aneksy kuchenne, leżaki, parawany plażowe, telewizory z kanałami tv kablowej a na terenie resortu jest dostęp do bezpłatnego wi-fi.

 

W ramach pobytu każdy gość ma dostęp do wszystkich atrakcji takich jak: baseny zewnętrzne, basen wewnętrzne i sauny (Rowy, Pobierowo), jacuzzi, siłownie zewnętrzne, siłownię wewnętrzną (Mielno), sale zabaw dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, mini aquaparki (Mielno, Ustronie Morskie), place zabaw dla dzieci. Na terenie Resortów zapewniamy dostęp do wyśmienitego jedzenia w naszych restauracjach, bistrach oraz kawiarniach.

 

W momencie zakupu vouchera ponosicie Państwo jedynie koszt pobytu, następnie przy rezerwacji każdy klient uiszcza opłatę za przygotowanie lokalu (179,99 zł/ apartament i 219,99 zł/domek) oraz kaucję (750 zł/cały pobyt). Po przyjeździe do ośrodka można przeznaczyć kaucję na zakupy w kawiarni lub bistro. Niewykorzystana kaucja jest zwracana do 14 dni po zakończonym pobycie.

Przy zameldowaniu doliczana jest opłata eksploatacyjna od 2,99 zł za osobę (w niskim sezonie) lub 4,99 zł (w sezonie wysokim) oraz opłata klimatyczna.

Parking monitorowany jest płatny, jednak nie jest obowiązkowy.

Przy wymeldowaniu rozliczane są koszty zużycia mediów, które opłacić można z kaucji (według podliczników zamontowanych w lokalach).

 

 

 

Vouchery Holiday Park i Resort - dla członków NSZZ Solidarność